Indeks: T-XL4A+500/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-500/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 10VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Produkt jest zgodny z normami EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 20,4mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 74x45x98mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia mieści się w granicach od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-500/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm