Indeks: T-XL4A-500/5A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-500/5A o prądzie wejściowym 500A oraz prądzie wyjściowym 5A jest przeznaczony do pracy w instalacjach o częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 15VA, klasą 1 przy 15VA oraz klasą 3 przy 25VA. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż bezpośrednio przez przykręcenie lub za pomocą opcjonalnego zestawu na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 20,4mm, a wymiary szyny prądowej mogą wynosić 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Całkowite wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 74mm x 45mm x 98mm, przy dopuszczalnym zakresie temperatury pracy od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-500/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 25VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm