Indeks: T-XL4A+400/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4A służy do transformacji prądu o wartości 400A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 10VA. Parametry techniczne pozwalają na poprawną pracę w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 20,4mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu poprzez przykręcanie, istnieje również opcja montażu na szynie DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Sprzęt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-400/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm