Indeks: T-XL4A-40/5A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-40/5A
Opis
Przekładnik prądowy 40/5A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy o przekładni 40/5A przystosowany do pracy przy częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 2VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 15,5x15,5mm lub 21x11mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-40/5A
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm