Indeks: T-XL4A-40/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-40/1A
Opis
Przekładnik prądowy 40/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy typu XL4A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 40A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu do 2VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz umożliwia montaż na szynie prądowej o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-40/1A
Klasa dokładności
3 @max 2VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm