Indeks: T-XL4A-300/5A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-300/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 15VA, 1 przy obciążeniu do 15VA oraz 3 przy obciążeniu do 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz przystosowana jest do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74mm x 45mm x 98mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-300/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm