Indeks: T-XL4A+250/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-250/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4A-250/5A-0.2S jest przeznaczony do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm i wymiary obudowy 74x45x98mm. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-250/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm