Indeks: T-XL4A+250/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-250/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 20,4mm, a całkowite wymiary obudowy to 74x45x98mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-250/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm