Indeks: T-XL4A-250/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-250/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja przekładnika uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 20,4mm oraz wymiary szyny prądowej 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm.
Obudowa o wymiarach 74 x 45 x 98 mm umożliwia montaż przykręcany lub montaż na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: zestaw montażowy XL-DRBRK-3 oraz XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-250/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm