Indeks: T-XL4A+200/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-200/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o przekładni 200/5A służy do transformacji wysokich wartości prądu wejściowego do poziomu 5A, umożliwiając pracę urządzeń pomiarowych i zabezpieczających. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 5VA. Przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości w zakresie od 50 do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada otwór przelotowy o średnicy wewnętrznej 20,4mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74 x 45 x 98mm, co pozwala na instalację w ograniczonych przestrzeniach szaf sterowniczych. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-200/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm