Indeks: T-XL4A-200/5A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL4A-200/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 20,4mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm.
Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74mm x 45mm x 98mm. Produkt spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-003 oraz uchwyt na szynę DIN XL-DRBRK-3.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-200/5A
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm