Indeks: T-XL4A-200/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-200/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla wartości do 10VA, 1 dla wartości do 15VA oraz 3 dla obciążenia do 20VA.
Element wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej 20,4mm. Dopuszcza montaż na szynę prądową o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C, a jego konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 74mm x 45mm x 98mm. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia. Opcjonalnie dostępny: uchwyt na szynę DIN XL-DRBRK-3 oraz zestaw montażowy XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-200/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm