Indeks: T-XL4A-150/5A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-150/5A umożliwia redukcję prądu wejściowego o wartości 150A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i posiada wewnętrzną średnicę otworu 20,4mm. Dopuszczalne wymiary szyny prądowej wynoszą 15,5x15,5mm lub 21x11mm.
Urządzenie charakteryzuje się wymiarami obudowy 74x45x98mm i może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-150/5A
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm