Indeks: T-XL4A+125/5A-0.2S
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-125/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną otworu 20,4mm. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74 x 45 x 98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-125/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 1,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm