Indeks: T-XL4A+125/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-125/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest dostosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-125/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm