Indeks: T-XL4A+120/5A-0.2
Waga: 0.52 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-120/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 20,4mm, a wymiary obudowy to 74x45x98mm. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20 do 45°C i jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-120/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm