Indeks: T-XL4A-100/5A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, częstotliwość pracy 50–60Hz
Przekładnik prądowy o przekładni 100/5A jest przeznaczony do pracy w instalacjach elektrycznych przy częstotliwościach od 50 do 60Hz. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 20,4mm oraz jest przystosowane do montażu na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów lub poprzez przykręcanie bezpośrednie. Kompatybilne rozmiary szyny prądowej wynoszą 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm.
Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 7,5VA oraz 3 przy maksymalnie 10VA. Konstrukcja o wymiarach 74x45x98mm umożliwia pracę w zakresie temperatur od -20 do 45°C. Urządzenie spełnia wymogi norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-100/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm