Indeks: T-XL4A-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-100/1A przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 dla obciążenia do 5VA, 1 dla obciążenia do 7,5VA oraz 3 dla obciążenia do 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz umożliwia prowadzenie szyny prądowej o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 74 x 45 x 98mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
21mmx11mm
Seria producenta
XL4A
Średnica wewnętrzna
20,4mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
74x45x98mm