Indeks: T-XL3E+800/5A-0.2S
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy typu XL3E przeznaczony jest do konwersji prądów o wysokim natężeniu na sygnał wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje z prądem wejściowym 800A przy częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S jest zachowana przy obciążeniu znamionowym nieprzekraczającym 6,25VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 28mm oraz wymiarami zewnętrznymi wynoszącymi 62x51x78mm. Dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 6,25VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm