Indeks: T-XL3E+800/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym o wartości 800 A oraz prądem wyjściowym 5 A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10 VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50 Hz do 60 Hz, a dopuszczalna temperatura otoczenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28 mm oraz wymiary zewnętrzne 62 x 51 x 78 mm. Montaż może być realizowany poprzez przykręcenie korpusu, a opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm