Indeks: T-XL3E-800/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Urządzenie służy do pomiaru prądu w obwodach elektrycznych, przekształcając prąd wejściowy 800A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Przekładnik charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 20VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 30VA. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Dopuszczalna temperatura pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/5A
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm