Indeks: T-XL3E-800/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/1A
Opis
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3E-800/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 20VA, 1 przy obciążeniu do 30VA oraz 3 przy obciążeniu do 35VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 28mm, a dopuszczalny wymiar szyny prądowej to 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62mm x 51mm x 78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/1A
Klasa dokładności
3 @max 35VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm