Indeks: T-XL3E-80/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL3E-80/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 62x51x78mm, a zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-80/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm