Indeks: T-XL3E-750/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3E-750/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 20VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 obciążenie to może wynosić do 30VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm, co pozwala na prowadzenie szyny prądowej o wymiarach do 30,5mm x 10,5mm. Całkowite wymiary obudowy to 62x51x78mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-750/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 30VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL3E
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm