Indeks: T-XL3E+600/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-600/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3E służy do transformacji prądu o wartości wejściowej 600A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 10VA. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm przy wymiarach zewnętrznych 62x51x78mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-600/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3E
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm