Indeks: T-XL3E-600/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3E przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 20VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 30VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika mieści się w przedziale od 50 do 60Hz.
Element wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej 28mm. Całość zamknięta jest w obudowie o wymiarach 62x51x78mm, przystosowanej do montażu przykręcanego. Istnieje możliwość montażu na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-600/5A
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3E
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm