Indeks: T-XL3E-60/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-60/5A
Opis
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 60A oraz wyjściowym 5A został zaprojektowany do pracy z częstotliwościami od 50Hz do 60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 28mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub montaż na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x51x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-60/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm