Indeks: T-XL3E-500/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 500A do prądu wtórnego o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Wartości klasy dokładności wynoszą 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz 1 przy obciążeniu do 30VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Montaż elementu odbywa się poprzez przykręcenie, z możliwością opcjonalnej instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-500/5A
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm