Indeks: T-XL3E-500/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, częstotliwość pracy 50–60Hz
Przekładnik prądowy XL3E-500/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 500A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Jego konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN.
Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 maksymalne obciążenie wynosi 30VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm, a wymiary dla szyny prądowej to 30,5mm x 10,5mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 62x51x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-500/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 30VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL3E
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm