Indeks: T-XL3E-50/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-50/5A
Opis
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL3E-50/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną otworu wynoszącą 28mm. Wymiary zewnętrzne komponentu to 62x51x78mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-50/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm