Indeks: T-XL3E-50/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-50/1A
Opis
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 (1,5VA) i 3 (2,5VA)
Przekładnik prądowy XL3E-50/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu do 2,5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada otwór o średnicy wewnętrznej 28mm i jest przystosowane do pracy z szyną prądową o wymiarach 30,5mm x 10,5mm. Wymiary gabarytowe przekładnika wynoszą 62 x 51 x 78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-50/1A
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm