Indeks: T-XL3E+400/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy typu XL3E przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 6,25VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż urządzenia odbywa się poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-400/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 6,25VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3E
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm