Indeks: T-XL3E-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3E-400/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 400A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 15VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 wartość ta wynosi maksymalnie 30VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz przystosowana jest do pracy z szyną prądową o wymiarach 30,5mm x 10,5mm. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 62mm x 51mm x 78mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-400/1A
Klasa dokładności
3 @max 30VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm