Indeks: T-XL3E-40/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-40/5A
Opis
Przekładnik prądowy 40/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL3E-40/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 40A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 1VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, istnieje również możliwość montażu na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 62x51x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-40/5A
Klasa dokładności
1 @max 1VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3E
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm