Indeks: T-XL3E-40/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-40/1A
Opis
Przekładnik prądowy 40/1A, klasa dokładności 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3E-40/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 40A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym 1VA oraz 3 przy obciążeniu 1VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub, opcjonalnie, na szynie DIN. Element posiada otwór o średnicy wewnętrznej 28mm oraz prześwit dla szyny prądowej o wymiarach 30,5mm na 10,5mm. Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 62x51x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-40/1A
Klasa dokładności
3 @max 1VA
Prąd wejściowy
40A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm