Indeks: T-XL3E+250/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-250/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3E przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 5VA. Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do przewodów o średnicy wewnętrznej do 28mm i pracy w częstotliwościach w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Urządzenie może pracować w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż przekładnika odbywa się poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62 x 51 x 78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-250/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm