Indeks: T-XL3E+200/5A-0.2S
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-200/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3E przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x51x78mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-200/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm