Indeks: T-XL3E-150/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3E-150/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością sieciową w zakresie 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża lub na szynę DIN, przy zastosowaniu opcjonalnych elementów montażowych. Średnica wewnętrzna otworu na przewód wynosi 28mm, a gabaryty obudowy to 62x51x78mm. Przekładnik może pracować w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-150/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm