Indeks: T-XL3E+125/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-125/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy typu XL3E przeznaczony jest do transformacji prądów pierwotnych o wartości 125A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1,25VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x51x78mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 28mm. Przekładnik może być eksploatowany w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-125/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,25VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm