Indeks: T-XL3E-125/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3E-125/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 125A do wartości wtórnej 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 5VA, 1 przy obciążeniu do 5VA oraz 3 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 30,5mm x 10,5mm. Urządzenie może być instalowane przy użyciu śrub lub opcjonalnie na szynie DIN. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 62x51x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-125/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm