Indeks: T-XL3E+120/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-120/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,25VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-120/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,25VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm