Indeks: T-XL3E-100/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3E-100/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 28mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 62x51x78mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub na szynie DIN, w zależności od zastosowanych akcesoriów montażowych. Produkt może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-100/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3E
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm