Indeks: T-XL3E-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3E-100/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i posiada wewnętrzną średnicę otworu wynoszącą 28mm. Przystosowane jest do współpracy z szyną prądową o wymiarach 30,5mm x 10,5mm.
Obudowa o wymiarach 62x51x78mm umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN oraz akcesoria montażowe.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
30,5mmx10,5mm
Seria producenta
XL3E
Średnica wewnętrzna
28mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x51x78mm