Indeks: T-XL3D-800/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-800/1A
Opis
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3D-800/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 800A do poziomu prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 10VA, 1 przy 10VA oraz 3 przy 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 31mm i umożliwia montaż na szynie prądowej o wymiarach 31mmx21mm lub 40,5mmx11mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-800/1A
Klasa dokładności
3 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
40,5mmx11mm
Seria producenta
XL3D
Średnica wewnętrzna
31mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm