Indeks: T-XL3D+750/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-750/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 10VA. Konstrukcja komponentu przystosowana jest do pracy w instalacjach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Element posiada średnicę wewnętrzną 31mm, co pozwala na prowadzenie przewodu pomiarowego o określonych wymiarach. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Przekładnik zaprojektowano do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C, z możliwością montażu przykręcanego lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-750/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
31mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm