Indeks: T-XL3D+500/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-500/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 500A oraz prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu na sygnał mierzalny dla aparatury kontrolno-pomiarowej. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną 31mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego, a przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów możliwy jest także montaż na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-500/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3D
Średnica wewnętrzna
31mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm