Indeks: T-XL3D+300/5A-0.2S
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-300/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy o przekładni 300/5A przeznaczony jest do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalny montaż na szynie DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 31mm, natomiast wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-300/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 1,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
31mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm