Indeks: T-XL3D+300/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-300/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3D-300/5A-0.2 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Zakres częstotliwości pracy wynosi od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 31mm, a jego wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-300/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3D
Średnica wewnętrzna
31mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm