Indeks: T-XL3D-250/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3D-250/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy czym akcesoria montażowe dostępne są opcjonalnie. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 31mm, a jego wymiary zewnętrzne to 62 x 40 x 78mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-250/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
31mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm