Indeks: T-XL3D+200/5A-0.2S
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-200/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3D-200/5A-0.2S służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 200A do poziomu prądu wyjściowego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 31mm oraz zakres częstotliwości pracy mieszczący się w przedziale 50...60Hz. Konstrukcja przystosowana jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C, a wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-200/5A-0.2S
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2S @max 1VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3D
Średnica wewnętrzna
31mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm